Dutch  English 
Create Free Account

Search Press Releases

PR Agency Additions


Find a PR Agency   Add your PR Agency

Categories

Press Release: Carlo Huijbregsen aangesteld als senior consultant bij Mproof Nederland

Wassenaar, 8 september 2010 - Mproof Nederland, specialist op het gebied van servicemanagement, heeft Carlo Huijbregsen (39) aangesteld als senior consultant. In deze veelzijdige functie is hij verantwoordelijk voor taken als het ondersteunen van het salestraject, beheer, support, implementatie en training. Mproof is actief in verschillende markten, waaronder zorg, onderwijs en de zakelijke dienstverlening, waardoor de consultants ook te maken krijgen met veel verschillende bedrijfsculturen en -omgevingen.

Carlo startte zijn carrière in de IT bij Akzo Nobel. Hier groeide hij van een laboratoriumfunctie door naar een IT-supportfunctie. Zijn interesse voor IT was hiermee aangewakkerd, waarna hij - na een technische vervolgopleiding - de overstap maakte naar de functie van technisch consultant bij Logica HRM & Payroll Solutions. Hier verzorgde hij onder meer het applicatiebeheer van Client Proof, het toenmalige Clientele ITSM van Mproof. Voor zijn recente overstap naar deze ITSM-dienstverlener werkte Carlo ruim twee jaar als IT-manager bij het Nederlands Talen Instituut.

Carlo licht toe: "Bij Mproof vond ik de perfecte combinatie van consultancy en IT. Hier kan ik met mijn technische achtergrond ook dienstverlenend te werk gaan. Bij Mproof wordt daarbij gewerkt met de wensen van de klant in plaats van de tooling als uitgangspunt, dat sprak me extra aan. Of het nu gaat om facility management of processimulatie, ik vind het een uitdaging om samen met de klant te kijken naar de best passende invulling van onze oplossingen en dienstverlening om hun business succesvoller en slagvaardiger te maken."

----------------------

Foto beschikbaar: Carlo Huijbregsen, senior consultant bij Mproof Nederland.

Over Mproof Nederland
Mproof Nederland is al meer dan 15 jaar dé specialist in service management voor de ondersteuning van medewerkers, klanten en burgers. Het bedrijf biedt toegespitste diensten en out of box softwareoplossingen voor (ITIL) IT, HR of FM service management, servicedesk, shared services, managed services, customer support, klant contact centers en self service.

Mproof Nederland heeft alle benodigde kennis in huis om service management toepassingen volledig op maat in te richten en optimaal te onderhouden. Mproof Nederland zet hiervoor uitsluitend ervaren consultants in. Mproof Nederland biedt oplossingen op basis van onder andere het Clientele Service management platform en Microsoft's System Center Service Manager en is Microsoft Gold Certified partner.

Mproof Nederland is een zusterorganisatie van Mproof, een vooraanstaand softwareproducent van IT Service Management oplossingen. De softwareproducten van Mproof zijn internationaal beschikbaar in 15 talen. Meer informatie op www.mproof.nl.

Meer informatie:
Marcommit
Ellis Akkermans
035-5822730
mproof@marcommit.nl

 

Article's Information